XML Bayilik Başvurusu

Firmamız xml bayilik hizmeti vermektedir. Verdiğimiz xml bayiliğinin detayları aşağıda belirtilen şekildedir.
 

XML Bayilik Bilgilendirme
Türkçede stoksuz satış olarak da ifade edilen drop-shipping, stok tutmak yerine, gelen siparişleri tedarikçi firmaya yönlendirerek, ürünleri tedarikçinin deposundan müşteriye ulaşması üzerine kurulu bir iş modelidir. Düşük sermaye ve işletme giderleri gibi avantajları olduğu için özellikle e-ticarete yeni başlayan girişimciler tarafından tercih edilir. Kullanım şekli olarak, stok tutmayan yeni e-ticaret işletmeleri tedarikçileri aracılığı ile bu ürünleri e-ticaret sitelerinde sergiler ve son kullanıcıların satın almalarına olanak sağlarlar. Böylece depoda stok tutulmayan ürünlerde satışa sunulmuş olur ve gönderimi tedarikçinin deposu üzerinden sağlanır.


Baskilikupa.com.tr XML entegrasyonuyla 3000 üzeri baskılı kupa modellerini sitenize veya pazaryerlerine 10 dakikada entegre edebilir ve satışa başlayabilirsiniz. Sitenizden veya pazaryerlerinden aldığınız siparişlerinizi tarafımıza ilettiğinizde profesyonel ekibimiz ürünlerinizi hazırlayıp sizin adınıza anlaşmalı kargo firmanıza teslim edecektir.


Bayilerimizin satış kanalı kısıtlaması bulunmamaktadır. Tüm Pazar yerleri, sosyal medya mecraları ve kendilerine ait internet sitelerinde satış yapabilirler. 
 

XML Ücreti
XML kullanım bedeli yıllık 1500 TL + KDV 'dir. Bu ücreti kredi kartı ile 3 taksit olarak ödeyebilirsiniz. XML kullanım bedeli ücreti yıllık olarak yapılmaktadır ve her yıl yenilenmektedir.

 

Ürün Fiyatlandırma
XML çıktısında size, KDV dahil olarak son kullanıcı satış fiyatları ile gönderilmektedir. Tarafımıza geçtiğiniz siparişlerin faturaları her hafta cuma günü toplu olarak kesilmektedir.

 

XML Tedarik ve Kullanımı
Aldığınız XML hizmetini sadece tek firma üzerinden ve sabit IP ile kullanma hakkı verilmiştir. Ürün resimlerini tüm sosyal medya hesapları üzerinde kullanabilirsiniz. Dilediğiniz tüm pazaryerleri ve platformlarda satış yapabilirsiniz. 

 

Faturalandırma ve Teslimat Adresi
Sipariş geçtiğiniz ürünün faturası bayi ünvanına hazırlanarak düzenlemektedir. Müşteriniz adına fatura kesilmez ve müşteriye fatura gönderilmez. Müşterinize kesmiş olduğunu fatura / sevk irsaliyesi / kargo çıktısını e-posta veya B2B sitemiz üzerinden bize gönderirseniz siparişinizi direkt sizden kargo çıktısı olmuş gibi müşterinize gönderebiliriz. Pazar yerlerinde sisteme iade adresiniz olarak kendi adresinizi göstermeniz gerekmektedir. Sizin müşterilerinizden depomuza gelen iadeler kabul edilmemektedir.

 

Ödeme Seçenekleri
Ödemelerinizi siparişiniz sırasında Kredi Kartı ve Havale seçeneği ile peşin olarak yapmanız gerekmektedir.

 

Sipariş, Kargo ve Teslimat
Hafta içi saat 15:00’e kadar verilen siparişler aynı gün kargoya teslim edilmektedir. 15:00 'den sonra verilen siparişler bir sonraki gün kargoya teslim edilmektedir. Kargo ücretleri her koşulda bayilerimize aittir. Siparişleriniz özel paketleme sistemiyle kargoda kırılmayacak şekilde paketlenerek tarafınıza veya müşterinize gönderilmektedir. Buna rağmen k
argoda oluşabilecek sorunlar için mutlaka müşterinizi uyarmanız, ilgili kargo kuryesi yanında paketini açması ve kontrol etmesi, herhangi bir sorun ile karşılaşılması halinde mutlaka hasar tespit tutanağı tutturulmalı aksi takdirde hasarlarda ki sorumluluk müşterinize ve size aittir.

 

İade ve Değişim
Baskilikupa.com.tr bayileri, satın aldıkları ürünleri 10 gün içinde iade edebilir veya değiştirebilir. İade ettiğiniz ürünün tutarı bakiyenize artı olarak eklenmektedir. Yeni siparişlerinizde hesabınızdan düşülmektedir.

 

Başvuru
Yukarıda belirtilen çalışma detaylarımız sizin için uygunsa bk@baskilikupa.com.tr e-posta adresimizden yada 0212 401 13 55 telefon numaramızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır