Sipariş ve Teslimat

Siparişim Elime Ne Zaman Ulaşır?
 

Aynı Gün Kargo
Hafta içi saat 16:00'ya kadar vereceğiniz tüm siparişler AYNI GÜN KARGO BEDAVA olarak tarafınıza kargolanır. İstanbul içi 1 iş günü diğer iller için 1-2 iş günü içerisinde teslimat yapılır. Oluşabilecek iç aksaklıklar tarafınıza mutlaka e-mail yolu ile bildirilecektir.

 

Adres Bilgileri
Siparişinizin size en çabuk şekilde ulaşması için lütfen adres bilgilerinizi mümkün olduğu kadar açık yazınız. Hatta varsa adresinizin tarif bilgilerini de bu bölüme yazabilirsiniz.

 

Hatalı / Eksik Siparişler
Kargodan teslim aldığınız paketi kargo görevlisinin yanında açıp, siparişinizi kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

 

Teslimattan Kaynaklanan Problemler
 

Zarar görmüş paket durumunda
- Zarar görmüş paketler teslim alınmayarak kargo firması yetkilisine tutanak tutturulmalıdır.
- Eğer kargo firması yetkilisi paketin hasarlı olmadığını düşünüyorsa, orada paketin açılarak ürünlerin hasarsız teslim edildiğini kontrol ettirme ve durumun yine bir tutanakla tespit edilmesini isteme hakkınız vardır.
- Paket tarafınızdan teslim alındıktan sonra teslimatçı firmanın görevini eksiksiz yaptığı kabul edilmiş sayılır.
- Paket kabul edilmemiş ve tutanak tutulmuş ise, durum, tutanağın sizde kalan kopyasıyla birlikte en kısa zamanda Baskilikupa.com.tr’ye bildirilmelidir. Baskilikupa.com.tr en kısa sürede yeni ve sağlıklı bir teslimatın gerçekleşmesini sağlayacaktır.

 

Kargo Ücretleri
Baskilikupa.com.tr üzerinden vereceğiniz tüm siparişlerinizde KARGO ÜCRETSİZDİR. Siparişiniz tarafınıza anlaşmalı kargo firmamız olan YURTİÇİ KARGO ile teslim edilecektir. 

 

Yurtdışına Teslimat Yapılması Mümkün Mü?
Hayır, şu anda Baskilikupa.com.tr’den yurtdışına teslimat yapılamamaktadır. 

 

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti
Hayır, şu anda Baskilikupa.com.tr’den K.K.T.C' ye teslimat yapılamamaktadır.

 

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır