İstanbul içi siparişleriniz aynı gün teslim edilir

Sipariş İptal ve İade

Baskilikupa.com.tr'den verdiğiniz siparişinizi iptal etmek istediğinizde bk@baskilikupa.com.tr adresimize iptal sebebinizi belirten (Yanlış sipariş geçilmesi, ürün veya ödeme tipi değişikliği vb. gibi) e-posta göndermeniz durumunda, işleminiz tarafımızca gerçekleştirilecektir. Yeni verdiğiniz siparişlerin iptal işlemini yapabilmeniz için siparişinizin kargoya verilmemiş olması gerekmektedir.

Tarafınıza ulaşan, teslim aldığınız siparişlerinizi iptal etmek için detaylı bilgi aşağıdadır.

İade/Değişim Prosedürü
Baskilikupa.com.tr olarak yaptığınız alışverişlerde, 7 iş günü içinde iade ve değişim yapabilme garantisi veriyoruz. Bu anlamda tek istisna kişinin isteğine özel üretilmiş ürünlerdir. 

İade etmek üzere gönderdiğiniz ürünlerde tam olması gereken öğeleri aşağıda bulabilirsiniz. Bunlardan herhangi birinin eksik olması durumunda ürün iadesi kabul edilmemektedir.

- Ürünün kullanılmamış olması 
- Ürünün tarafınıza kesilmiş faturası (Kurum tarafından satın alınan ürünlere iade faturası düzenlenmesi gerekmektedir.)

“Kendin Tasarla” modülü üzerinden oluşturulan kişiye özel tasarımlarda iade ve değişim kabul edilmemektedir.

6502 sayılı Tüketicilerin Korunması Hakkındaki Kanun gereği, “Alıcının isteği ile kişiye özel olarak üretilen, üzerinde değişiklik veya ilave yapılarak kişiye özel hale getirilen ürünler” iade edilemez, beden değişimi yapılamaz veya ürün değiştirilemez. Bu sebepten dolayı sipariş verdiğiniz üründe hata olup olmadığını kontrol ederek sipariş veriniz.

İade departmanımıza gelen ürünlerin iade şartlarına uygun ulaştırılması durumunda ürün tutarlarının iadesi, ürünün tarafımıza ulaştığı gün işleme alınacaktır. İadenin hesabınıza yansıma süresi, bankanızın inisiyatifindedir. Kredi kartına yapılan iadeler en geç 1 hafta içerisinde, havale / eft ile yapılan ödemeler ise en geç 1 gün içerisinde hesaba yansımaktadır.

Nasıl iade edeceğim?
0212 909 37 45 nolu telefonumuzdan bize ulaştıktan sonra lütfen paketi Yurtiçi Kargo firmasıyla tarafımıza gönderiniz. İade/değişim işlemi için anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo’yu kullandığınız takdirde sizden kargo ücreti talep edilmemektedir. Başka bir kargo şirketi tercih ederseniz, kargo gönderim ücreti tarafınıza aittir.

E-Bültenimize üye olun

Tüm yeniliklerden, fırsat ve kampanyalardan haberiniz olsun


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır